|

„Middleton nigdy by tego nie założyła!” Niedawna wizyta Meghan Markle w Nigerii trafia na pierwsze strony gazet

„Jak ona śmie?”, „Zero wstydu i skromności!” i inne komentarze uderzyły w księżną Sussex! Ludzie radzili Markle, aby przestała ignorować królewskie protokoły i ubierała się przyzwoicie! 🤬😤 Nawet książę nie mógł podnieść oczu z zażenowania! 😬😓 Zobacz zdjęcia w tym artykule! 👇

W tych dniach książę i jego żona odwiedzili Nigerię. Oprócz godnych pochwały czynów pary królewskiej, wiele uwagi poświęcono skandalicznemu strojowi księżnej. Innym momentem, który wywołał poruszenie, było określenie Nigerii jako „jej własnego kraju”. Podniosło to brwi wszystkich.

Podczas trzydniowej wizyty publiczność widziała ją w różnych strojach, które nie wszystkich mile zaskoczyły. Jej wybór padł na znane na całym świecie marki, takie jak Carolina Herrera, Altuzarra i Johanna Ortiz. Sukienka, którą wybrała tym razem, była tak odsłaniająca, że odsłaniała jej plecy i prawie ujawniała niektóre z jej intymnych miejsc.

Niektórzy uznali, że jej wybór stroju jest lekceważący w stosunku do protokołów królewskich. Wywołało to również furorę wśród fanów Middleton, którzy byli przekonani, że ich ulubiona księżna nigdy nie założyłaby takiej sukienki.

Jak ci się podobało?

Rating
( 4 assessment, average 4.75 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee