|

„Grant nie może nawet stać obok niej!”. Keanu Reeves pokazał matkę i rozwalił sieć

Upublicznił swoją matkę i wszyscy mówią to samo! Fani porównali Patricię do jego dziewczyny i zaczęli nazywać ją „brzydkim kaczątkiem” obok matki aktora! 😬🤬 Spróbuj się nie zakochać, gdy zobaczysz jego rodzicielkę w tym artykule! 👇

Kiedy aktor „Matrixa” przyprowadził swoją matkę na rozdanie Oscarów, było to wielkim zaskoczeniem dla absolutnie wszystkich. Wszystkie oczy były skierowane na nikogo innego, jak na 77-letnią kobietę, która, jak twierdzili fani aktora, z łatwością mogłaby prześcignąć nawet jego dziewczynę.

Ludzie zaczęli aktywnie porównywać ją do partnerki Reevesa, której fani wciąż nie mogą zaakceptować jako największej miłości aktora, nazywając ją „brzydkim kaczątkiem”. Niektórzy nawet zauważyli, że Alexandra wyglądała nawet starzej i powinna lepiej robić notatki z rutyny samoopieki i sekretów urody Patricii.

„Jak to w ogóle możliwe, że jego 77-letnia matka wygląda jeszcze młodziej niż jego dziewczyna?”, „Jej uroda była niedoceniana”, „Nic dziwnego, że mężczyźni marzyli o niej w tamtych czasach”, „Co on znalazł w tej szarej myszce?”.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee