|

„Kto skradł serce Thomasa Shelby’ego?” Cillian Murphy pojawił się rzadko ze swoją żoną i podniósł wszystkim brwi

Pokazał swoją żonę, a ludzie nie mogą przestać nazywać jej „brzydkim kaczątkiem” 🥱 Podczas gdy fani spodziewali się zobaczyć obok niego piękność, rzeczywistość była nieco rozczarowująca! 😵🤬 Zastanawialiście się kiedyś, kto został prawdziwą żoną Thomasa Shelby’ego? 🤔🧐 W takim razie zobacz ten artykuł! 👇

„Co za szara myszka”, „Brzydkie kaczątko” i inne negatywne komentarze znalazły się pod wspólnymi zdjęciami irlandzkiego aktora i jego ukochanej żony. Najlepiej zapamiętany z roli Thomasa Shelby’ego w „Peaky Blinders”, podbił serca milionów i nadal pozostaje w ten sam sposób.

Oprócz sukcesu i wielkich osiągnięć w aktorstwie, jego życie osobiste zawsze wzbudzało zainteresowanie fanów, którzy zastanawiali się, jak wygląda jego żona. Cillian i Yvonne są małżeństwem od 19 lat i mają dwójkę uroczych dzieci. Wierzcie lub nie, ale to właśnie ta kobieta skradła serce niebieskookiego macho.

Opinie na temat „wyboru” wybitnego aktora były bardzo zróżnicowane. Podczas gdy niektórzy cieszyli się, że ich ulubiona gwiazda filmowa jest szczęśliwa w życiu osobistym, inni nie przegapili okazji, by ocenić wygląd jego żony, uważając, że zasługuje na coś lepszego. Podczas gdy miliony spodziewały się zobaczyć obok niego modelkę wartą milion dolarów, rzeczywistość nie spełniła ich oczekiwań.

„Co on w niej znalazł?”, „Talent, sława, pieniądze, ale nie ma gustu do kobiet!”, „Wyglądają bardziej jak matka i syn”, „Zazdrość po cichu! Skradła serce najbardziej pożądanemu aktorowi naszego pokolenia!”.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee