|

„Serca wszystkich dziewczyn należą teraz do niego!”: Oto spadkobierca Eastwooda, wobec którego nikt nie pozostaje obojętny

Tak wygląda nieślubny spadkobierca Eastwooda, który wyrósł na gwiazdę 🥹😍

Jednym z najbardziej legendarnych aktorów, który zagrał wiele głównych ról w zachodnim przemyśle, jest C. Eastwood, którego sława nie znała granic. Zawsze był otoczony przez tysiące kobiet, które po prostu marzyły o zostaniu właścicielką jego serca.

Ten wybitny aktor był dwukrotnie żonaty, ale liczne romanse, które miał podczas swoich dwóch małżeństw, nie są dla nikogo tajemnicą. Jedna z kobiet, z którą zdradzał żonę, urodziła mu syna, którego później zaakceptował.

Początkowo miał wątpliwości, czy Scott jest jego dzieckiem, ale gdy chłopiec skończył 16 lat i poznał swojego ojca, legendarny aktor wiedział, że to na pewno jego spadkobierca. W młodości wyglądał dokładnie tak samo jak jego ojciec.

Ich podobieństwo było tak uderzające, że nawet test DNA nie był w ogóle potrzebny. Ojciec i jego syn zbudowali bliską relację. Chłopiec postanowił pójść w ślady ojca i już stał się popularną gwiazdą filmową.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee