|

„Synek mamusi już dorósł!”. Przyjrzyjmy się bliżej ceremonii ukończenia szkoły przez syna Klum i Seala

To właśnie w 2️⃣0️⃣0️⃣5️⃣ Klum i jej ówczesny mąż powitali na świecie swojego syna! 😮😍 Minęły lata, a Henry obchodził już swoje 1️⃣8️⃣th urodziny! 🫢⌛ Pogratulujmy mu ukończenia szkoły! 🤗🎉Paparazzi sfilmowali supermodelkę z jej obecnym i byłym mężem, a zdjęcia możecie zobaczyć w tym artykule! 👇

Dołączmy się do gratulacji dla syna Heidi Klum i Seala z okazji ukończenia przez niego szkoły. Dla przypomnienia, Henry urodził się w 2005 roku i stał się prawdziwym łamaczem serc, obchodząc już swoje 18 urodziny. To sprawiło, że byli małżonkowie ponownie spotkali się na kilka godzin, co oczywiście nie umknęło paparazzim.

W 2012 roku niemiecka supermodelka i brytyjski piosenkarz rozstali się po 7 latach małżeństwa. Małżonkowie mieli troje wspólnych dzieci: Henry’ego, Johana i Lou. Kontynuowali jednak wspólne rodzicielstwo dla dobra swoich dzieci.

Wybór byłej supermodelki padł na kobiecy jasnoróżowy garnitur składający się z marynarki i luźnych spodni. Jeśli chodzi o jej obecnego męża, wybrał on oversizową czarną koszulę i pasujące do niej spodnie.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee