|

„Nie pozwól Victorii zobaczyć tych zdjęć!” Świeże zdjęcia Davida Beckhama i jego córki trafiają na pierwsze strony gazet

David mocno trzyma swoją 1️⃣2️⃣ roczną córkę w talii i całuje ją w usta! 😬 Postawa piłkarza wobec córki uniosła brwi wszystkich! 🤨🤔 „Victoria, gdzie jesteś?”, „Zadzwoń na policję, natychmiast”! Skandaliczne zdjęcia – zobacz artykuł! 👇

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Про Кино (@kino_diary)


Ci małżonkowie mają długą i godną pochwały historię miłosną, która nie pozwala nikomu pozostać obojętnym. Już w 1999 roku zawiązali węzeł małżeński i rozpoczęło się ich „na zawsze”. W trakcie trwania małżeństwa doczekali się czwórki dzieci.

Nie można zaprzeczyć, że są wzorową rodziną i stanowią inspirację dla milionów ludzi. Jednak ostatnio ludzie dyskutują o dziwnej więzi między piłkarzem a Harper. Chodzi o to, że David wydaje się traktować 12-letnie dziecko w niewłaściwy sposób.

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że trzymał ją mocno w talii, często całując ją w usta, nie dziwi fakt, że ich związek wywołuje furorę. Niektórzy obawiali się nawet, że Victoria zobaczy te zdjęcia i od razu wywoła skandal.

„Ktoś, proszę, nauczy go manier, jak traktować swoje dziecko”, „Całowanie nastoletniej córki w usta? Wygląda na to, że ktoś potrzebuje pomocy psychologicznej”, „Świat wywrócił się do góry nogami”, „Dlaczego wszyscy się tak martwicie? On po prostu kocha swoje dziecko i to okazuje”.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee