|

Córka Davida Beckhama stała się jednym z najczęściej dyskutowanych tematów wśród internautów

Jej wygląd nie spodobał się wielu osobom

Po wizycie Davida Beckhama i jego córki w Teatro La Fenice w Wenecji, wiele osób zaczęło dyskutować o wyglądzie 11-letniej dziewczynki.

Przystojny tata był w świetnym stroju, ubrany w klasycznym stylu i wyglądał idealnie, podczas gdy córka Harper Beckham miała na sobie piękną wieczorową sukienkę z trampkami.

Wielu internautów zaczęło dyskutować o jej wyglądzie, mówiąc, że takie trampki nie pasują do jej sukienki i że nie przestrzegała surowych zasad i nosiła trampki.

Jednak wielu miało zupełnie inne opinie i zauważyło, że dziewczynka ma zaledwie 11 lat, więc buty na wysokim obcasie nie są odpowiednie dla jej wieku.

Nawet wielu krytyków wyraziło swoją negatywną opinię na temat jej sukienki, mówiąc, że jest dość droga. Po krótkim czasie niektórzy dziennikarze odkryli, że kosztuje ona 2000 dolarów.

Byli też tacy, którzy twierdzili, że dziewczyna jest dość gruba i musi schudnąć, ponieważ córka tak znanych osób musi wyglądać atrakcyjnie.

Pojawiły się jednak sprzeczne komentarze, a wiele osób wyraziło swoje zdziwienie tak negatywnymi słowami, mówiąc, że dziewczyna jest szczęśliwa i to jest najważniejsze. Jest jeszcze bardzo młoda i z wiekiem będzie tracić na wadze.

Tak więc ich post stał się jednym z najczęściej dyskutowanych tematów w mediach społecznościowych, ale nie przeszkadza to dziewczynie cieszyć się życiem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee