|

Prawdziwy kot: tak wyglądała kobieta o nietypowym wyglądzie przed operacją plastyczną

Jak mówią, dziewczyna miała niesamowicie atrakcyjny wygląd.

Kiedy słyszymy wyrażenie „Catwoman”, wyobrażamy sobie tę bardzo atrakcyjną bohaterkę komiksów. Ale dzisiaj postanowiliśmy porozmawiać o innej kobiecie, która również jest tak nazywana.

Jocelyn Wildenstein urodziła się w 1940 roku w Szwajcarii. Jak twierdzi wielu jej znajomych, dziewczyna miała niezwykle atrakcyjny wygląd: blond włosy, duże oczy i wyrafinowane rysy twarzy.

Kobieta-kot naszych czasów: jak wyglądała kobieta o niezwykłym wyglądzie przed operacją plastyczną

Ze względu na ten wygląd często cieszyła się powodzeniem u mężczyzn. Przez całe życie Jocelyn szukała statusu dżentelmena. Postanowiła więc spróbować znaleźć go w Paryżu.

Dziewczynie udało się znaleźć interesującego mężczyznę, który pracował w kinie. Z czasem przedstawił swoją dziewczynę wielu osobom z tego obszaru, a ona całkowicie zanurzyła się w świecie glamour. Jocelyn nagle zapragnęła coś w sobie zmienić, mimo że była prawdziwą pięknością.

Kobieta-kot naszych czasów: jak wyglądała kobieta o nietypowym wyglądzie przed operacją plastyczną

Od tego momentu rozpoczęła się jej podróż transformacji. Jeśli chodzi o takie zmiany, każdy od razu rozumie, że nie obejdzie się bez interwencji chirurga plastycznego.

Wszystko zaczęło się od najzwyklejszego aparatu ortodontycznego, który nie miał zbytnio zmienić dziewczyny. Ale często zdarza się, że ciało nie jest gotowe na taką interwencję, więc wygląd Jocelyn zmienił się drastycznie

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee