|

„Namiętne pocałunki na czerwonym dywanie”: Pojawienie się kultowej piosenkarki Cher z chłopakiem przyciągnęło uwagę wszystkich

Cher w wieku 76 lat i jej młody chłopak namiętnie całowali się na czerwonym dywanie

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby tej kultowej piosenkarki. Cher pojawiła się ostatnio na czerwonym dywanie ze swoim chłopakiem, producentem muzycznym A. Edwardsem. Wzięli udział w pokazie mody Versace jesień-zima 2023.

Kultowa piosenkarka była ubrana w jasny, obcisły strój, który przyciągnął uwagę wszystkich. Uśmiechała się radośnie, przytulając się do swojego wybranka. Niestandardowa para nawet się pocałowała, a ona wyszeptała. „Jesteś mój, kochanie”.

Strój performerki doskonale podkreślał jej smukłą sylwetkę pozbawioną zbędnych kilogramów. Górną część jej stylizacji zdobiły mieniące się kryształki. Na szczególną uwagę zasługiwał również jej efektowny makijaż.

Jeśli chodzi o jej wybranka, Edward był ubrany w modny total-black w postaci luźnych spodni i casualowej marynarki. Swój strój uzupełnił masywnymi skórzanymi butami i diamentowymi kolczykami.

O ich romantycznym związku zrobiło się głośno w listopadzie i według bliskich przyjaciół kultowego wykonawcy, różnica wieku nie przeszkadza im być razem szczęśliwymi.

„Ona doskonale zdaje sobie sprawę, że istnieje wiele sceptycyzmu wobec tej powieści, ale nie przejmuje się tym. Cieszy się uwagą wszystkich i mówi, że między nimi dzieje się coś wyjątkowego”.

Życzmy parze szczęścia!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee