|

„Nigdy więcej loków i wielkich policzków!”: Ulubienica wszystkich Curly Sue pokazała się 30 lat później

Pamiętasz „Curly Sue”? 🧐 Oto, co wiek i lata zrobiły z aktorką Alisan Porter! 😲🤐 Mała gwiazdka jest teraz nie do poznania! 🤭

Nie ma chyba osoby, która nie oglądała lub choćby nie słyszała o „Curly Sue”. Wspaniały film został wyreżyserowany przez D. Hughesa. Główna aktorka, która genialnie zagrała tam główną rolę, oczywiście nie jest już taka sama i to jest to, co wiek i lata zrobiły z nią.

 

Nie wszyscy wiedzą, że aktorka miała doświadczenie w aktorstwie już w wieku 5 lat, biorąc udział w różnych projektach telewizyjnych i programach typu talent show. Wielu zastanawiało się, jak teraz wygląda kultowa gwiazda filmowa, a oto jej najnowsze zdjęcia.

Warto wspomnieć, że oprócz bycia utalentowaną i odnoszącą sukcesy aktorką, została również zasłużoną zwyciężczynią dziesiątego sezonu „The Voice”.

Jeśli chodzi o jej życie osobiste, jest kochającą żoną i troskliwą matką. Alisan ma dwójkę dzieci: Arię i Masona. Ludzie chwalą ją również za bycie fashionistką i wyczucie stylu.

Nie trzeba dodawać, że dawna kręconowłosa dziewczyna z dużymi policzkami nie jest już taka sama i wygląda zupełnie inaczej. Zachowała jednak swój urok i niepowtarzalny wygląd.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee