|

„Szczupły facet już wyzdrowiał”: jak wygląda syn Toma Cruise’a i Nicole Kidman i czym się zajmuje

Kiedyś był gładkim, szczupłym i wysportowanym facetem.🧐

Słynna piękna para Nicole Kidman i Tom Cruise pobrali się w 1990 roku. Byli uważani za bardzo romantyczną parę, ale tak się złożyło, że w 2001 roku zerwali.
Mają dwójkę adoptowanych dzieci: dziewczyna ma teraz 28 lat, a syn 26. W przeciwieństwie do swoich sławnych rodziców, nie prowadzą życia publicznego i nie mają praktycznie żadnych zdjęć w Internecie.


Ostatnio Conor opublikował zdjęcie na swojej stronie na Instagramie. Wcześniej nie lubił niczego publikować, jego subskrybenci byli bardzo zaskoczeni tym, jak się zmienił. Kiedyś był szczupłym i wysportowanym facetem.


Teraz Conor ma gęstą brodę, przybrał na wadze i wygląda nawet starzej niż jego ojciec. Jego adopcyjni rodzice rozstali się, gdy miał 6 lat. Zarówno ojciec, jak i matka mają równe prawa do komunikowania się z dziećmi, ale Nicole wyjechała do Australii. Syn i córka pozostali z Tomem w Kalifornii.


Conor jest teraz w związku z Nicole, ale dzieci są bardzo blisko z ojcem. Możemy go zobaczyć w kilku filmach w różnych rolach. Potem zdał sobie sprawę, że kariera aktorska nie jest jego drogą.


Następnie zdecydował się pracować jako DJ, ale w 2016 roku zakończył tę karierę.

W 2019 roku Conor poślubił dziewczynę z Włoch, mieszkają w amerykańskim stanie Floryda.
Mężczyzna poświęcił się życiu rodzinnemu, ale nie wiemy, kto obecnie pracuje. Jeśli spojrzeć na jego sieci społecznościowe, bardzo kocha wędkarstwo.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee