|

„Największe niemowlę w historii”: Sposób, w jaki wyjątkowy chłopiec ważący ponad 7 kilogramów urodził się w 1983 roku, zaskoczył wszystkich

Tak po 39 latach wygląda chłopiec, który urodził się ważąc 7 kilogramów

Narodziny tego absolutnie wyjątkowego chłopca nie pozwoliły nikomu pozostać obojętnym. Jakkolwiek trudno w to uwierzyć, urodził się on z wagą 7 kilogramów i przez długi czas był uważany za największe niemowlę w historii.

Ponieważ mieli już inne dzieci, które również urodziły się ważąc więcej niż oczekiwano, matka była gotowa na spotkanie ze swoim dużym noworodkiem, podczas gdy nie spodziewała się, że będzie ważył ponad siedem kilogramów.

Kiedy zabrano go do domu, żadne ubrania, które wcześniej kupili, nie pasowały na niego, a już w wieku dwunastu lat Kevin miał 152 cm wzrostu. Ten wyjątkowy mężczyzna przyznaje, że w tamtym czasie jego rodzice z trudem znajdowali dla niego odpowiednie ubrania i obuwie.

Wspomina również, że ze względu na jego nietypowy wzrost, wszyscy byli bardziej niż pewni, że osiągnie sukces w koszykówce. Natomiast obsesją małego chłopca było polowanie i łowienie ryb, a nie uprawianie sportu.

Obecnie ten wyjątkowy mężczyzna jest członkiem Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych i funkcjonariuszem policji stanowej. Kevin wspomina, że będąc jeszcze dzieckiem, był nieustannie wyśmiewany i wyszydzany przez rówieśników i kolegów z klasy i miał już dość wszystkich żartów skierowanych do niego.

Obecnie żyje swoim najlepszym życiem ze swoją ukochaną żoną, wiernym psem mieszkającym w rezydencji.

Rating
( 1 assessment, average 1 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee