|

„To nielegalne wyglądać tak seksownie w wieku 60 lat!”: Demi Moore po raz kolejny udowodniła, że wiek to dla niej tylko liczba

Demi Moore zapomniała ile ma lat i pokazała swoje nagie ciało w bikini! Fani aktorki musieli nawet dwukrotnie sprawdzić jej wiek! 🫢💘

Ostatnie zdjęcia tej hollywoodzkiej aktorki szybko zrobiły furorę w mediach społecznościowych. Kiedy patrzy się na tę oszałamiającą kobietę, trudno uwierzyć, że ma 60 lat i jest już babcią. Za każdym razem udowadnia jednak, że jej uroda jest ponadczasowa.

Nigdy nie przestaje pokazywać, że wiek to dla niej tylko liczba i nic nie jest w stanie zepsuć jej nieziemskiej urody. Kultowa gwiazda filmowa dokłada wszelkich starań, aby zachować formę i zdrowie. Stosuje specjalną dietę i nigdy nie opuszcza regularnej aktywności fizycznej.

To, co je każdego dnia i ile aktywności fizycznej regularnie utrzymuje, kształtuje jej oszałamiające ciało i wewnętrzną harmonię. Nawet niektóre 20-latki marzyłyby o takim ciele. Jej ostatni look w czarnym bikini zrobił furorę i stał się tematem dyskusji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee