|

„Wybrała sukienkę z 2004 roku!” Na imprezie Nicole Kidman miała na sobie tę samą sukienkę co 19 lat temu

„W 2023 roku w sukience z 2004 roku!”😮Nicole zrobiła furorę, nosząc sukienkę do reklamy z 2004 roku😍🫠Mimo powtarzającego się wizerunku, błyszczała na czerwonym dywanie, po prostu podziwiając na article⬇️⬇️⬇️.

Kiedy odbyła się Met Gala 2023, wiele celebrytów było obecnych na wydarzeniu, wybierając najbardziej wyjątkowe i niepowtarzalne sukienki, aby podbić serca na czerwonym dywanie. Wybrały stroje Chanel stworzone przez słynną konsultantkę mody.

55-letnia aktorka Nicole Kidman natychmiast przyciągnęła uwagę obecnych. Zaskoczyła swoich fanów wyjątkowym wyborem sukienki. Pomimo faktu, że gwiazdy wybierają zupełnie nowe i niepowtarzalne sukienki na takie wydarzenia, Nicole zdecydowała się założyć sukienkę na reklamę z 2004 roku.

Podążając za nim, słynny reżyser Baz Luhrmann nakręcił Chanel N°5: The Film. Nicole zachwyciła w nim wszystkich swoich fanów i wyglądała fantastycznie, choć reklama istnieje już od ponad 20 lat.

W filmie miała kręcone włosy, a na imprezie Nicole zdecydowała się również nosić włosy mniej formalnie. Jej niesamowity wizerunek i nierealna uroda nadały jej elegancki i piękny wygląd.
Podobał Ci się jej wybór? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee