|

Facet zostawia swoją dziewczynę z powodu jej wagi, więc ona przekształca się w wymarzoną kobietę i pokazuje mu, co stracił

Chłopak zrywa ze swoją dziewczyną nazywając ją „grubaską”! ☹️💔 Ona traci na wadze, staje się królową fitnessu i sprawia, że on chce odzyskać swoje słowa! Zobacz jej zdjęcia przed i po w tym artykule! 👇👇👇

Dzisiejsza ciekawa historia dotyczy Hailey, która wcześniej miała problemy ze swoją wagą. Pewnego dnia jej chłopak nazwał ją „grubaską” i poradził jej, aby schudła. Wzięła jego obraźliwe słowa na poważnie i postanowiła wszystko zmienić.

Postanowiła zadbać o siebie. Przede wszystkim postanowiła całkowicie zrezygnować z fast foodów i alkoholu. Wierzcie lub nie, ale udało jej się schudnąć 30 kilogramów, co było wynikiem jej wysiłków, ciężkiej pracy i determinacji.

Dziś jest w 100% pewna siebie, stała się królową fitnessu i w niczym nie przypomina pulchnej dziewczyny, którą była wcześniej. Wygląda wspaniale i nie pozwoli już nikomu na obraźliwe komentarze na temat jej wyglądu.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee