|

„Gwiazdor jest teraz ledwo chodzącym emerytem!”: Sposób, w jaki zmienił się Val Kilmer, wywołał mieszane reakcje

Mężczyzna, który skradł miliony kobiecych serc w latach 90. jest teraz nie do poznania! 😱🤐 Fani z trudem rozpoznali Vala Kilmera, którego wyraźnie postarzały wygląd zadziwił wszystkich! 😬😲

Legendarny aktor najbardziej znany ze swojego genialnego udziału w „Top Gun” zmienił się nie do poznania. Mężczyzna, który podbił wiele kobiecych serc, nie jest już taki sam i ostatnio rozczarował fanów swoim postarzałym wyglądem.

Poza przybraniem na wadze, jego twarz wykazuje pewne oznaki starzenia. Można powiedzieć, że czas odcisnął już swoje piętno na jego wyglądzie. Widzowie, którzy kiedyś szczerze go podziwiali, teraz mają trudności z rozpoznaniem go.

Niektórzy twierdzą nawet, że jego oczy nie są już takie same. Dawny gwiazdor o muskularnym i przystojnym wyglądzie wygląda teraz jak zupełnie inna osoba.

Jest teraz zwykłym 63-letnim dziadkiem. Powiedzieć, że zmienił się ogromnie, to właściwie nic nie powiedzieć. Warto wspomnieć, że w 2010 roku wyleczył się z choroby nowotworowej, która niestety wciąż odbija się na jego zdrowiu.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee