|

„Naturalny dar czy operacja plastyczna?”: fani byli zdezorientowani widząc Denise Richards po długiej przerwie.

Denise Richards zawsze była w centrum zainteresowania swoich fanów. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia hollywoodzkiej aktorki, które zaskoczyły internautów. Kiedy fani ją zobaczyli, nie od razu rozpoznali słynną aktorkę; była zupełnie nie do poznania.

Ale najwyraźniej udało jej się odzyskać urodę i ostatecznie w 2019 roku Denise zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu i ujawnić wszystkie swoje sekrety. Podczas wywiadu wyraziła frustrację ciągłymi oskarżeniami, że przeszła operację plastyczną.

Twierdzi, że jej wygląd jest naturalnym darem, a nie wynikiem operacji plastycznej. Tym razem poprosiła o ostateczne zakończenie tego tematu. Według Denise tylko raz w życiu miała powiększane piersi, ale nie robiła żadnych innych zabiegów dla takiej urody.

Ostatnio Denise nie była zbyt aktywna w swojej karierze w branży filmowej. Nie pojawia się zbyt często publicznie, widać, że aktorka się postarzała. Według ekspertów jej zwiotczałe ciało i opuchnięta twarz wynikają z faktu, że miała wiele zabiegów kosmetycznych i stosowała różne leki, których nie można ze sobą łączyć.

Ale ostatnio aktorka ucieszyła swoich fanów. Denise pojawiła się na czerwonym dywanie na Międzynarodowym Festiwalu Seriali. Jej główną rolą był serial „Papierowe imperium”. Wraz z nią był jej mąż Aaron Phipers, który wspierał swoją ukochaną żonę. Fani byli zachwyceni, że znów mogli zobaczyć swoją ulubioną aktorkę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee