|

„Stringi i mini, to za dużo”: fani są bardzo rozczarowani odważnym aktem Britney Spears

Co się dzieje z tą kobietą? 😳Najnowsze nagranie Britney sprawiło, że fani są zaniepokojeni jej samopoczuciem😲 Po obejrzeniu jej dziwnego tańca jest absolutnie jasne, że ma problemy psychiczne🤐.
Britney Spears zachowuje się ostatnio bardzo dziwnie. Słynna wokalistka stała się powodem do niepokoju dla wszystkich swoich fanów dzięki częściowo nagranym filmikom. Zdobywczyni nagrody Grammy Britney podzieliła się ostatnio na Instagramie zaskakującym tańcem. Na filmie energicznie poruszała całym ciałem, potrząsając głową z blond włosami.

To nie pierwszy raz, kiedy Spears zaskakuje wszystkich swoich fanów. Publikuje wideo, na którym wygląda prawie bez sukienki. Jej ostatnie wideo wywołało niepokój wśród fanów.

W filmie Britney miała na sobie żółty top z odkrytymi ramionami i dół kostiumu kąpielowego ze skóry węża. Strój zaskoczył wszystkich. Odkryty brzuch, bujne plecy i tatuaże strefy intymnej były wyraźnie widoczne.

Jej długie nogi urzekały skórzanymi kozakami do kolan ze spiczastymi palcami. Widząc Spears w teledysku, niektórzy fani natychmiast zauważyli, że na jej palcu brakuje obrączki.

Wygląda na to, że jej mąż Sam Asghari nie mógł już dłużej żyć z kobietą o takim zachowaniu. A to jeszcze nie koniec! Spears niedawno zaskoczyła swojego menadżera tańcem w bikini.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee