|

„Wciąż z ciemnymi kręconymi włosami i dużymi policzkami!”: Tylko nieliczni widzieli, jak Nicole Kidman wyglądała wcześniej

Nikt nie był gotowy na to, jak wyglądała Nicole Kidman podczas swojej pierwszej roli filmowej! 😬🫢 Wygląd aktorki przed zdobyciem popularności rozczarował fanów! 😧💔

Trudno uwierzyć, że Nicole Kidman ma już 56 lat. Nadal wygląda oszałamiająco i oczarowuje cały świat nie tylko swoim niesamowitym talentem i genialną grą aktorską, ale także ponadczasową urodą, kobiecością i elegancją.

Jej blond włosy i czerwone usta nie pozwalają żadnemu mężczyźnie pozostać obojętnym. Jednak nie wszyscy byli gotowi zobaczyć, jak wybitna aktorka wyglądała w młodości przed sławą i popularnością. Niektórzy uważają, że jej wcześniejszy wygląd pozostawiał wiele do życzenia.

To, jak wyglądała podczas swojej pierwszej roli, było dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Wyglądała zupełnie inaczej z dużymi policzkami, ciemnymi i kręconymi włosami. Archiwalne zdjęcia natychmiast stały się tematem dyskusji.

Nie trzeba dodawać, że przeszła szereg operacji plastycznych i zabiegów upiększających, aby uzyskać swój obecny wygląd. Czy uważasz, że jej obecny wygląd jest lepszy? Podziel się swoją opinią!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee