|

„Wysyłam modlitwy!”: Tak wygląda i żyje Celine Dion, u której zdiagnozowano tę straszną dolegliwość

Oto, co Syndrom Sztywniaka zrobił z Celine Dion! Piosenkarka zmieniła się nie do poznania! 🧐😲

Dla tych, którzy nie wiedzą, u tej kultowej piosenkarki zdiagnozowano ten poważny zespół. Trudno przecenić jej wielki wkład i niezastąpioną rolę w show-biznesie.

Kiedy lekarze zdiagnozowali u niej tę chorobę, od dawna starała się unikać opinii publicznej. Ma 13 rodzeństwa i wszyscy są bardzo zaniepokojeni stanem zdrowia swojej ukochanej siostry. Obecnie większość czasu spędza w domu.

Chociaż obecnie niewiele wiadomo o piosenkarce, jej siostra Claudette okresowo dzieli się szczegółami na temat kultowego wykonawcy. Trudno jej znaleźć słowa, by opisać nieznośny ból, przez który musi przechodzić każdego dnia.

Zespół ten powoduje intensywne skurcze wielu mięśni. U biednej piosenkarki zdiagnozowano tę dolegliwość w grudniu 2022 roku. Przez cały ten czas próbowała sobie z tym poradzić za pomocą leków, sportu i terapii.

Ma trzech spadkobierców: Rene-Charlesa, Nelsona i Eddy’ego. Jeśli chodzi o jej męża Rene Angelila, niestety zmarł.

W 2018 roku kupili pięciohektarową działkę i zbudowali luksusową rezydencję. W międzyczasie piosenkarka sprzedała ją i zamieszkała w Las Vegas, aby jej rodzina mogła łatwiej się spotykać.

W 2023 roku sprzedała nieruchomość w Summerlin, osiągając zysk w wysokości 30 milionów dolarów. Obecnie mieszka w domu o powierzchni 1,5 akra z czterema sypialniami, sześcioma łazienkami, a nawet trzema kominkami. Ma również ogromny taras.Posiada również ogromny basen i boisko do koszykówki.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee