|

„Cher bez stanika w mokrych ubraniach!”: Nowe skandaliczne zdjęcia Cher okazały się wielkim rozczarowaniem

Fani byli przerażeni, widząc 75-letnią Cher bez stanika w mokrych ubraniach! Tak wygląda kultowa piosenkarka, gdy myśli, że nikt jej nie obserwuje! 😬🫢

Fotografowie nie przegapili okazji, aby sfilmować 75-letnią artystkę, gdy cieszyła się wakacjami. Nowe zdjęcia paparazzi rozczarowały fanów, nie pozwalając nikomu pozostać obojętnym. Nikt nie był gotowy zobaczyć jej w takim stanie.

Skandaliczne zdjęcia natychmiast trafiły do sieci, wywołując poruszenie wśród fanów. Fani legendarnej artystki byli nieco rozczarowani widząc ją w takim stanie. Była w mokrych ubraniach i bez stanika. Jej pozbawiona makijażu twarz również nie pozostała niezauważona.

„Skórka pomarańczowa i głębokie zmarszczki!”, „Co za wstyd!”, „Czas cieszyć się czasem z wnukami, a nie robić to!”, „Nie lepsza niż Madonna!”, „Pilnujcie swoich spraw, ludzie!”.

„Jeśli się starzeć, to tylko w ten sposób!”, „Nawet bez makijażu wygląda znacznie lepiej niż wiele jej rówieśniczek w show-biznesie”, „Jak to w ogóle możliwe, żeby wyglądać tak dobrze w wieku 75 lat?”.

Rating
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee