|

„Zjadła i nie zostawiła okruszków!” Tak Nicole Kidman reaguje na krytykę jej stroju

Pokazała więcej niż pozwoliła i nie pozostawiła miejsca na wyobraźnię! Hollywoodzka aktorka zapomniała o swoim wieku i założyła sukienkę z wysokim rozcięciem na udzie i odkrytymi plecami! 🤭🔥 Teraz widzimy, dlaczego nawet Cruise za nią szalał! 😏🤌 Wstrzymaj oddech, zanim zobaczysz artykuł! 👇

Nicole Kidman jest jedną z najbardziej popularnych, odnoszących sukcesy i pożądanych aktorek, która zbudowała mżawkę kariery w Hollywood dzięki swoim kultowym rolom w filmach takich jak „Paddington”, „Wielkie małe kłamstwa”, „Aquaman i zaginione królestwo” itp.

Jej ostatni występ na nowojorskiej premierze jej miniserialu telewizyjnego „Expats” wywarł na wszystkich duże wrażenie. Jej wybór padł na odkrywczą suknię z wysokim rozcięciem na udzie i odkrytymi plecami. Kidman uzupełniła swój wspaniały wygląd diamentową biżuterią i wyglądała najlepiej.

Należy jednak wspomnieć, że mamy do czynienia z kobietą, która doskonale wie, jak reagować na negatywne i trollujące komentarze. Doskonale radzi sobie z krytyką i nie pozwala innym dyktować jej, co ma robić. Aktorka pozostaje niewzruszona, ignoruje hejterów i pozostaje wierna sobie.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee