|

„Czy ona naprawdę znowu jest w ciąży?”: widząc Rihannę z okrągłym brzuchem, fani byli zdezorientowani.

Rihanna nie chce przestać! Najwyraźniej jej ostatni wybór stroju ujawnia wielką tajemnicę😳😮 No dobrze, nie ma już powodu, aby ukrywać status🧐Nadszedł czas, aby powiedzieć prawdę 🤐.

Rihanna często lubi zaskakiwać swoich fanów. W lutym ogłosiła, że jest w ciąży po raz drugi i jest w szóstym miesiącu ciąży. Piosenkarka, nawet w ciąży, znana jest ze swojego odważnego stylu. I tym razem również nie jest wyjątkiem.


Zawsze pokazywała swój rosnący brzuch wszystkim fanom. Wybierała eleganckie i stylowe stroje, podobnie jak podczas pierwszej ciąży.


Ale stało się coś niesamowitego! Rihanna miała na sobie brązowy crop top z otwartym dekoltem i kieszeniami na brzuchu. Top połączyła z futrzanym płaszczem w kolorze piasku i wybrała niebieskie spodnie. Całość dopełniły złote kolczyki i naszyjnik. Okazało się, że był to wspaniały wieczorowy look.


Dla wielu fanów jej wizerunek był bardzo dziwny. Większość z nich była zachwycona pięknem i atrakcyjnością Rihanny. Ale niektórzy nawet myśleli, że Rihanna znów jest w ciąży i zostawiali komentarze, takie jak „wygląda idealnie, gdy jest w ciąży”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee