|

„Ona naprawdę łamie serca”: fani są zaniepokojeni powodem rozwodu Adele z mężem

Biedna Adele! 🥺 Piosenkarka ujawniła powód swojego rozwodu z mężem i wybuchła płaczem, mówiąc o tym😱🫢Adele nie mogła się pogodzić i małżeństwo pękło😒.
Ulubienica wszystkich Adele w końcu znalazła się w programie dla najlepszych przyjaciół. Do udziału w projekcie przekonała ją również bliska przyjaciółka Adele, która jest gwiazdą Hollywood. Rozmawiali podczas jazdy, wspominając, jak James Corden pomógł Adele przetrwać ciężkie chwile podczas jej rozwodu z Simonem Koneckim.

Po rozwodzie Adele była na rodzinnych wakacjach z Jamesem, jego żoną i dziećmi. Podczas podróży Adele podziękowała Jamesowi i jego rodzinie za tak wspaniałą opiekę nad nią i jej synem oraz za ich uwagę w trudnym czasie.

Adele powiedziała, że napisała werset w swojej piosence „I Drink Wine” po rozmowie z Jamesem 4 stycznia 2020 roku. James również przechodził trudny okres w swoim życiu i zwrócił się do Adele o radę.

Adele bardzo martwiła się o Jamesa. Ale jest mu wdzięczna za to, że nawet w tym trudnym okresie był przy niej, pomimo wszystkich trudności.

Adele zaśpiewała wiersz na swoim telefonie i wysłała go do Jamesa, który przyznał, że w tym momencie czuł to samo. James był po prostu zdumiony tym, jak Adele była w stanie zamienić swoją walkę w hit.
Powiedział, że z jednej strony bardzo się cieszy, że mógł uczestniczyć w pisaniu piosenki Adele.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee