|

„Jak starsza babcia”: fani są rozczarowani widokiem Margot Robbie na ostatnich zdjęciach paparazzi

Okazuje się, że talia Robbie nie jest tak wyraźna, jak wydaje się na zdjęciach😬🙄 Jej ostatnie zdjęcie na plaży rozczarowało niektórych fanów, którzy zauważyli wady jej figury😳☹️

Piękna Margot Robbie zawsze podbijała miliony serc na całym świecie․ Jest jedną z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych kobiet na świecie. Robbie natychmiast stała się znana ze swoich wyjątkowych talentów aktorskich․ Zagrała rolę w serialu telewizyjnym „Sąsiedzi”, a następnie zdobyła główną rolę w „Wilku z Wall Street” Martina Scorsese. Wszyscy podziwiają jej piękno i luksusową sylwetkę.

Robbie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych gwiazd w Hollywood. Jest już mężatką, ale wielu mężczyzn zakochuje się w jej urodzie․ Dla kobiet Robbie stała się ikoną piękna i podbija serca․ Różni chirurdzy plastyczni twierdzą, że wielu klientów prosi o twarz Margot Robbie.

Figura Robbie jest bardzo pożądana i podziwiana przez miliony ludzi, zwłaszcza gdy nosi luksusowe, odsłaniające sukienki na czerwonym dywanie.
Niedawne zdjęcie gwiazdy na plaży zaskoczyło niektórych fanów. Zauważyli wszystkie wady jej ciała i nie podobał im się jej wybór stroju kąpielowego․ Okazuje się, że talia Robbie nie jest idealna, jak widzimy na zdjęciach, a jej piersi wyglądają na małe, a biodra stały się bardziej krągłe.

Zastanawiam się, dlaczego zdecydowała się opalać na plaży w kwiecistych babcinych szortach․ Góra jej kostiumu kąpielowego pochodziła z innego zestawu, co rozczarowało fanów.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee