|

Sue z „Krokodyla Dundee” przez lata! Tak zmieniały się lata Linda Kozlowski

W latach 80. podkochiwali się w niej wszyscy mężczyźni! 💘🫠 Tak teraz wygląda Linda Kozlowski! 🧐🤔 Gwiazda „Krokodyla Dundee” bardzo się zmieniła od tamtego czasu! 😲😬

Nie ma chyba osoby, która by jej nie znała. Ta utalentowana i wybitna aktorka zyskała ogólne uznanie po swojej legendarnej roli w „Krokodylu Dundee”.

Jej wielki wkład i niezastąpioną rolę w branży trudno przecenić. Dla tych, którzy nie wiedzą, urodziła się w 1958 roku w Fairfield. Jej rosnąca pasja do aktorstwa doprowadziła ją do zapisania się do programu teatralnego.

Po kilku mniejszych rolach zyskała wielką szansę zagrania w „Śmierci komiwojażera”, gdzie znakomicie zagrała z Dustinem Hoffmanem.

Po wielkim sukcesie pojawiły się pewne wyzwania. Po roli w „Śmierci komiwojażera” zaczęła pracować jako kelnerka. Jednak jego partner Hoffman zaproponował jej pobyt na ich plaży w Malibu, co otworzyło przed nią nowe drzwi.

To właśnie on dał jej szansę zagrania w filmie „Krokodyl Dundee”, który przyniósł jej światową sławę i uznanie. Film był prawdziwym sukcesem, który, wierzcie lub nie, przyniósł 320 milionów dolarów przy budżecie 10 milionów dolarów.

Jeśli chodzi o jej życie osobiste, wyszła za mąż za Paula Hogana. Pobrali się w 1990 roku, a 8 lat później powitali na świecie syna. Niestety ich małżeństwo zakończyło się w 2014 roku.


Po rozwodzie przeniosła się do Maroka, gdzie poznała Moulaya Hafida Babę, który całkowicie odmienił jej życie. Razem założyli biuro podróży. Obecnie ma już 63 lata i zachowała swój urok.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee