|

„Czy byłaś na to gotowa?” Oto, z kim córka Angeliny Jolie, Shiloh, w wieku 17 lat rozpoczęła związek miłosny

„Co za gorący powód do dyskusji!”😲Nikt z fanów nie był przygotowany na pierwszy związek miłosny Shiloh w tak młodym wieku😳🫣A jak zareagowała Jolie, zobacz na article⬇️⬇️⬇️

Czas mija bardzo szybko i niepostrzeżenie. Wydawało się, że biologiczna córka Angeliny Jolie urodziła się kilka dni temu, a teraz jest już dorosłą dziewczynką. A to nie wszystko, okazuje się, że rozpoczęła już swoją pierwszą powieść.

Okazało się to źródłem bliskim dziewczynce. Przyjaciel powiedział, że kilka miesięcy temu Shiloh chciała rozpocząć swój pierwszy związek miłosny i niedawno zaczęła spotykać się z kochankiem.

Ukrywają tożsamość swojego kochanka przed opinią publiczną, a Shiloh robi wszystko, aby paparazzi nie zauważyli ich razem. Jolie jest świadoma związku swojej córki.

Okazuje się, że Shiloh dała matce słowo, że na pewno przedstawi ją swojemu chłopakowi. Shiloh jest już 17-letnią dziewczyną i to całkiem normalne, że ma chłopaka. Myśli również o modelingu, ponieważ jej budowa ciała jest niesamowita jak na modelkę.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee