|

„Czy to moja wina, że się starzeję?”: Tak Streisand odpowiedziała hejterom krytykującym ją za postarzały wygląd

Fani byli przerażeni widząc, co wiek i lata zrobiły z piękną Barbrą Streisand! 😧😢 Nie byli gotowi na widok 81-letniej gwiazdy! 😮🤐

Wygląd Barbry Streisand nigdy nie przestał być w centrum szczególnej uwagi paparazzi i dziennikarzy. W ostatnich latach ludzie często krytykowali legendarną aktorkę za jej zauważalnie postarzały wygląd.

Nie trzeba dodawać, że nie wszyscy byli gotowi zobaczyć, jak zmieniła się aktorka. Niektórzy nawet ledwo ją tu rozpoznali. Jej niedawne publiczne pojawienie się zrobiło furorę w mediach społecznościowych.

Bez makijażu i w zwykłych ubraniach, jej zaniedbany wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Ten luźny styl jeszcze bardziej podkreślił jej stary wygląd. Po tych skandalicznych zdjęciach liczba jej hejterów dramatycznie wzrosła.

„Zdecydowanie nie byłam na to gotowa!”, „Jaką starszą babcią się stała”, „Co się stało z tą pięknością?”, „Czy tylko ja ledwo ją rozpoznałam?”.

Gwiazda odpowiedziała swoim hejterom, wyjaśniając, że obwinianie kogoś za starzenie się jest równoznaczne z obwinianiem wody za jej płynność.

Rating
( 5 assessment, average 3.8 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee