|

„Co się stało z supermodelką lat 90-tych?”: Skandaliczne zdjęcia Crawford były wielkim rozczarowaniem

Fani byli przerażeni widząc Cindy Crawford na tych zdjęciach! 😱😬 Fotografowie pokazali, co wiek i lata zrobiły z kultową supermodelką lat 90-tych! 😲😢

Kiedy patrzy się na tę pomarszczoną i nieatrakcyjną gospodynię domową, trudno uwierzyć, że to ta sama kultowa supermodelka z lat 90-tych. Legendarna gwiazda wybiegów ma już 57 lat, a jej wygląd przeszedł szereg zmian związanych z wiekiem.

Crawford należy do grona celebrytów, którzy zdecydowali się na naturalne starzenie, w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd show-biznesu, które w pogoni za wiecznym pięknem uciekały się do operacji i zastrzyków upiększających.

Po ostatnich zaskakujących zdjęciach paparazzi, fani wybitnej supermodelki zaczęli doradzać jej wizytę u kosmetologa. Dla niektórych z nich wyglądała wręcz nie do poznania, rozczarowując ich swoim wyraźnie postarzałym wyglądem.

Jej naturalny wygląd stał się tematem dyskusji, co sprawiło, że ludzie zaczęli myśleć, że piękno nie trwa wiecznie. Jeśli chodzi o jej styl, wybory modowe supermodelki wciąż budzą podziw krytyków mody.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee