|

„Jeśli się starzeć, to tylko w ten sposób!”: Mimo sędziwego wieku Brigitte Bardot wciąż kradnie miliony serc

Pamiętasz tę legendę kina lat 60-tych? Brigitte Bardot ma już 88 lat, ale starzeje się jak najlepsze wino! 🧐😮 Wciąż urzeka miliony swoim anielskim urokiem! 🫠💘

Wierz lub nie, ale ta legendarna gwiazda filmowa lat 50-60 skończyła już 88 lat. Mimo swojego wieku nadal wygląda niesamowicie i nadal jest tą samą charyzmatyczną, kobiecą i czarującą kobietą, którą miliony dosłownie uwielbiają.

Nie każdy wie, że swoją karierę rozpoczęła jako baletnica, a następnie próbowała swoich sił w modelingu. Kiedy dorosła i wiele osób zaczęło o niej aktywnie dyskutować, jej uroda i talent wzbudziły zainteresowanie wielu reżyserów.

Wspaniale zagrała w około 50 filmach i nadal posiada tytuł jednej z kultowych i najbardziej pożądanych gwiazd filmowych wszechczasów. Jeśli chodzi o jej życie osobiste, była kilkakrotnie zamężna i ma syna.

Zakończyła karierę aktorską w wieku 39 lat i wydaje się, że niczego nie żałuje. Bardot stara się zawsze trzymać z dala od opinii publicznej. Nawet dziś ludzie nie mogą przestać podziwiać jej wiekowej urody, twierdząc, że czas minął obok niej.

Nie każdy w wieku 88 lat wygląda tak dobrze i energicznie, prawda? To nic innego jak marzenie babć, aby wyglądać tak pięknie.

Rating
( 1 assessment, average 1 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee