|

„Nikt nie był na to gotowy!”: Tak wygląda kultowa wykonawczyni Adele bez filtrów

Obiektywy aparatów uchwyciły twarz Adele w zbliżeniu i teraz wszyscy zaniemówili! 😲🤐 To, jak naprawdę wygląda jej twarz, stało się tematem dyskusji! 🤯🧐

Chociaż ta legendarna wykonawczyni rzadko pojawia się publicznie, za każdym razem, gdy to robi, wszyscy zwracają na nią szczególną uwagę. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Adele schudła około 40 kilogramów i zmieniła się nie do poznania.

Bolesny rozwód odcisnął na niej swoje piętno i wciąż nie doszła w pełni do siebie. Nawet teraz nie może rozmawiać o swoim byłym mężu bez łez. Stało się to jednym z powodów, dla których postanowiła zmienić swoje życie do korzeni.

Należy wspomnieć, że choć stała się szczuplejsza i znacznie bardziej atrakcyjna, pojawiły się nowe głębokie zmarszczki i inne zmiany związane z wiekiem. Jeśli weźmiemy te zdjęcia z bliska, można powiedzieć, że wygląda wręcz nie do poznania.

„Co za biedna kobieta! Ludzie zawsze znajdą powód, by ją skrytykować!”, „Pilnuj swojego nosa!”, „Zdecydowanie się tego nie spodziewałem!”, „Co się stało z kultową artystką?”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee