|

„Siwe włosy i zaniedbany wygląd”: Chris Pine zaakceptował swoje starzenie się i nie próbuje tego ukrywać, rozczarowując fanów

Wygląda na to, że Chris szybko się zestarzał😲🧐 Pomimo faktu, że ma zaledwie 42 lata, jego zmęczona i mocno pomarszczona twarz wzbudziła zdziwienie wśród fanów😱😬.

Chris Pine był gwiazdą porównywaną do Brada Pitta․ Był prawdziwym heartthrobem w filmach romantycznych․ Ale teraz wyraźnie zmienił wygląd i zaskoczył wszystkich swoich fanów․


Fani zaczęli dyskutować o powodach takich zmian. Niektórzy uważali, że jest to związane z jakąś chorobą lub złymi nawykami.
Chris rozpoczął swoją karierę na początku XXI wieku․ Jego wyjątkowy i dobry wygląd oraz talent sprawiły, że stał się sławny i znalazł się w głównych rolach w różnych projektach. Zdobył miliony serc i był porównywany do Brada Pitta.


Ale z jakiegoś powodu nadszedł moment, w którym aktor całkowicie się zmienił․ Chris szybko się zestarzał, mimo że ma zaledwie 42 lata․ Jego siwe włosy i broda, pomarszczona twarz rozczarowały jego fanów․ Natychmiast zaczęli ponownie porównywać aktora do Brada Pitta, który ma prawie 60 lat.


Jeśli porównamy go z innymi celebrytami w wieku 40 lat, zobaczymy, że ma znaczące zmiany jak na ten wiek. Inni wyglądają młodo nawet po 50․ Fani zaczęli szukać odpowiedzi. Ale najwyraźniej nie ma on problemów zdrowotnych ani nawet nie zmaga się z uzależnieniami․ Prawdopodobnie ma to związek z wiekiem.


Chris unika zabiegów przeciwstarzeniowych i chirurgii plastycznej, jak wielu jego rówieśników. Co ciekawe, zmiany te nie przeszkodziły mu nawet w karierze․Nadal gra w nowych filmach i dumnie pojawia się na czerwonym dywanie․.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee