|

„Kalifornijska piękność w odsłaniającym kostiumie kąpielowym”: Ostatnie zdjęcia gwiazdy „Teorii wielkiego podrywu” przyciągnęły uwagę wszystkich

Gwiazda „Teorii wielkiego podrywu” z dumą pokazała swoje stonowane ciało w bikini

Niedawno znana, odnosząca sukcesy i urocza gwiazda kultowego serialu podzieliła się kilkoma odważnymi zdjęciami z wakacji w kostiumie kąpielowym.

Pomimo napiętego harmonogramu, legendarna aktorka i tak znajduje wystarczająco dużo czasu na zasłużone wakacje, a tym razem Kaley z dumą pokazała swoje stonowane i oszałamiające ciało. Żaden z jej fanów nie mógł pozostać obojętny wobec celebrytki.

Jak przyznała urocza gwiazda filmowa, trądzik był jej największą niepewnością jako nastolatka i wiele wysiłku kosztowało ją pokazanie go w serialu. Kalifornijska piękność cierpiała z powodu bardzo niskiej samooceny.

Kaley wyznała, że dzięki jodze jej ciało wygląda teraz stonowanie i po prostu niesamowicie. Regularne treningi jogi pozwoliły jej uzyskać pożądaną sylwetkę i odzyskać pewność siebie.

Według wybitnej aktorki, granie w serialu było dla niej dość stresujące, ponieważ czuła przytłaczającą presję ze strony swoich kompleksów i niepewności.

Oglądaliście popularny serial? Podobała Ci się jej postać?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee