|

„Wyglądała jak brzydkie kaczątko”: Cameron Diaz wywołała zamieszanie na ostatnich zdjęciach paparazzi

Zdeformowana twarz Cameron zaskoczyła wszystkich swoich fanów😳😮 Najwyraźniej przesadziła z zabiegami kosmetycznymi, rujnując jej nienaganną urodę😬🫢

Paparazzi przyłapali Cameron Diaz z mężem i córką. Ich zdjęcia trafiły do Internetu i zaskoczyły fanów. Kiedy urodziła się córka, Diaz przeważnie nie pojawiała się publicznie. Co ciekawe, na nowych zdjęciach usta Diaza wydawały się większe. To spowodowało, że fani pomyśleli, że używała wypełniaczy.

To oczywiście zaskoczyło wszystkich, ponieważ Diaz zawsze powtarzała, że woli naturalne starzenie się i zdrowie․ Była przeciwna zabiegom kosmetycznym. Aktorka znana jest z dbania o zdrowie, a nawet napisała książkę o długowieczności.

Diaz zawsze wybierała zdrowy tryb życia i dzięki temu udało jej się zachować młodość. Warto dodać, że Diaz została niedawno przyłapana na występie Adele z Maddenem, a jej usta wyglądały naturalnie.

Co ciekawe, niedawno po zabiegu zauważono, że Adele ma powiększone usta․ Dlatego wielu fanów zakładało, że Diaz i Adele odwiedzili tę samą klinikę.

Oczywiste jest, że decyzja o poddaniu się zabiegowi plastycznemu jest decyzją osobistą. Nie wiemy jeszcze, czy Diaz będzie nadal poddawał się takim zabiegom, czy nie. Co sądzicie o takich interwencjach? Możesz podzielić się swoją opinią w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee