|

„Stracił naprawdę ładną kobietę!”. Była żona Kevina Costnera wyglądała pożądanie na plaży w stylowym bikini

Po tych zdjęciach Kevin na pewno pożałuje, że z nią zerwał 😭😒Paparazzi uchwycili byłą żonę znanego aktora w bikini, które zaskoczyło nawet jego🔥😱

Przypominamy, że sprawa sądowa dotycząca majątku w rodzinie Kevina Costnera wciąż trwa․ Niedawno jego była żona Christine Baumgartner postanowiła odpocząć z dziećmi na Hawajach. Para ma dwóch synów i córkę.

49-letnia kobieta została sfotografowana przez paparazzi, gdy spacerowała po plaży w bikini. Jej nieskazitelne ciało i niesamowita uroda z pewnością podbiły serca internautów. Mama i jej dzieci cieszyły się pływaniem, dzieląc się chwilami wypełnionymi śmiechem.

Fani chwalili jej wybór stroju kąpielowego i piękną sylwetkę. Para sprzedaje swoją rezydencję wartą 145 milionów dolarów, a podczas gdy transakcja jest w toku, Christine może zabrać ze sobą tylko swoje rzeczy osobiste. Pojawiły się jednak nieporozumienia, a Kevin był rozczarowany rzeczami, które zabrała.

Zgodnie z nakazem sądowym, Kevin musi płacić 129 000 dolarów miesięcznie, czyli nieco mniej niż żądała Christine. Pomimo tych wszystkich problemów, rodzina dobrze wykorzystuje czas spędzony na Hawajach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee