|

„Cassel, zobacz co straciłeś!” Bellucci nie pozostawiła miejsca na wyobraźnię, pokazując się w mokrej sukience bez stanika

Mokra Bellucci bez stanika i w prześwitującej sukience doprowadziła wszystkich do szaleństwa! Włoska laska pokazała, że nawet w wieku 58 lat potrafi sprawić, że serca mężczyzn biją szybciej! 🤭😍

Jakkolwiek niewiarygodne może się to wydawać, ta kultowa włoska gwiazda filmowa ma już 58 lat. Jej nowe zdjęcia w mokrych i przezroczystych ubraniach były dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Nie nosiła stanika i doprowadzała mężczyzn do szaleństwa swoim pikantnym i odważnym wyglądem.

Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy to zobaczyli. Twierdzili, że mają przed sobą prawdziwą boginię, podczas gdy inni szybko ją ostro skrytykowali, nazywając to wstydem i hańbą.

Warto wspomnieć, że jej były mąż również rozwiódł się ze swoją żoną, ale nie tracąc czasu, zaczął spotykać się z inną oszałamiającą długonogą modelką. Jednak żadna z nich nie może nawet stanąć obok tej legendy włoskiego kina.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee