|

„Jak ona żyje z tym dziadkiem!”. Catherine Zeta-Jones zrobiła furorę pokazując pocałunek ze starym mężem

„Gorący pocałunek ze zwiędłym staruszkiem!”😬Młoda Zeta-Jones pokazała całujące zdjęcie ze swoim 78-letnim mężem🥴Po obejrzeniu zdjęć w artykule będziesz przekonany, że zasługuje na mężczyznę w swoim wieku💔👇

Catherine Zeta-Jones to 53-letnia aktorka, która niedawno znalazła się w centrum uwagi, publikując zdjęcie, na którym całuje swojego męża Michaela Douglasa, który ma 78 lat.
Po obejrzeniu tego zdjęcia fani zaczęli dyskutować o wyglądzie Douglasa i zauważyli, jak postarzał się w ostatnich miesiącach. Niektórzy komentatorzy stwierdzili: „Wygląda bardzo staro”, „Douglas bardzo się postarzał”․.

Wiele osób wątpiło w związek pary, komentując: „Zeta-Jones naprawdę potrzebuje mężczyzny w swoim wieku”, „Jak ona żyje z tym dziadkiem”․ Niektórzy radzili kobietom, które wybierają starszych mężczyzn, aby pomyślały o tym, jacy będą ich mężowie za kilka lat.
Jednak wierni fani pary chwalili ich długi romans i szczęście: „Wyjątkowa para”, „Jak dobrze, że wciąż są szczęśliwi”, „Nie bądź zazdrosna, wyglądają uroczo”․.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas są znani nie tylko ze swoich udanych karier, ale także z faktu, że mają szczęśliwy, długotrwały związek.
Pomimo całej krytyki dotyczącej różnicy wieku, para żyje szczęśliwie i cieszy się swoją historią miłosną. Co sądzisz o tej parze?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee