|

„Wciąż nie planuje starzeć się w wieku 60 lat!”: Aktorka Demi Moore wybrała pikantny wizerunek i udowodniła swoje ponadczasowe piękno

Moore zapomniała ile ma lat i pokazała swoje ciało w pikantnym bikini! 😲🫢 Fani rzucili się do sprawdzania wieku aktorki! 😮😍

Jakkolwiek niewiarygodne może się to wydawać, ta aktorka wkrótce skończy 61 lat i jest już babcią. Dzięki swoim zabiegom pielęgnacyjnym, specjalnej diecie i regularnej aktywności fizycznej nadal wygląda oszałamiająco i wydaje się, że nie planuje się starzeć.

Fani hollywoodzkiej aktorki uważają, że tak naprawdę nie potrzebuje ona żadnych operacji i zastrzyków, ponieważ posiadanie takiej twarzy i ciała to nic innego jak prawdziwe błogosławieństwo dla kobiety w jej wieku.

Oczywiście fakt, że poświęca dużo czasu na swój wygląd, odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu jej urody i wyglądaniu o wiele młodziej w jej wieku. Nie widać u niej żadnych wyraźnych oznak starzenia się.

„Jak to w ogóle możliwe mieć takie ciało w wieku 60 lat?”, „Nigdy nie dałbym jej 60!”, „Nie kobieta, ale marzenie!”, „Jeśli starzenie się, to tylko w ten sposób!”< „Nie mogę oderwać oczu od tej laseczki!”.

 

Jak ci się teraz podoba jej wygląd?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee