|

„Z wieży ciśnień w luksusowy dom!”: Bracia przekształcili wieżę ciśnień i pozostawili wszystkich bez słowa

Czegoś takiego jeszcze nikt nie widział! Bracia zamienili wieżę ciśnień w wygodny wielopoziomowy apartament i pokazali efekt końcowy! 🫣😍

Oto Sven i Lennart, którzy całe swoje dzieciństwo spędzili w Holandii Południowej. Większość gier, w które grali, odbywała się w wieży ciśnień i wyobraź sobie ich zaskoczenie i szczęście, gdy rodzina Lennarta kupiła wieżę.

Została ona zbudowana w 1915 roku. Pozostała dobrze utrzymana i kosztowała nie mniej niż 200000 euro, ale zdecydowanie była tego warta. Braciom udało się przekształcić ją nie do poznania.

Obecnie Sven i Lennart mieszkają tu ze swoimi rodzinami. Ich żony wspierały ich decyzję o urzeczywistnieniu tak kreatywnego i oryginalnego pomysłu. Ich niezachwiane wsparcie bardzo im pomogło.

Musieli pracować nad transformacją przez nie mniej niż 10 lat. Jednak wszystkie te lata i ich wysiłki w końcu się opłaciły. Gdy tylko zakończyli renowację, efekt końcowy sprawił, że wszyscy zaniemówili.

Minimalistyczny design i nowoczesne wnętrze zainspirowały miliony ludzi na całym świecie. Jest nie tylko nowoczesny, ale także wygodny i ma wszystkie warunki do życia.

Dzięki panoramicznym oknom dom jest oświetlony w całkowicie naturalny sposób. Spójrz na to i podziel się swoją opinią!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee