|

„Starość to nie wyrok!” Helen Mirren w wieku 75 lat wprawiła fanów w osłupienie swoim szykownym wizerunkiem na wybiegu

„W wieku 75 lat prześcignęła wszystkie młodsze modelki!”😲Fani nie chcieli uwierzyć w jej wiek, gdy Helen szła po wybiegu w makijażu glamour i na wysokich obcasach😍🔥Ty też nie uwierzysz w jej wiek, widząc jej wygląd here⬇️⬇️⬇️

Helen Mirren to elegancka amerykańska aktorka o nienagannym wyglądzie. Znana jest również z ról królowych i członków rodziny królewskiej. W wieku 75 lat aktorka Helen Mirren urzekła świat, gdy przeszła po wybiegu w wyjątkowym wyglądzie i wysokich obcasach.
Gwiazda postanowiła zaakceptować swoje starzenie się i zawsze była przeciwna jakimkolwiek zabiegom kosmetycznym lub plastycznym.

Kiedy miała 66 lat, otrzymała nagrodę „Body of the Year” za swoją wyjątkową, idealną sylwetkę.
„Utrzymanie mojej figury zawsze było dla mnie łatwym zadaniem. Używam specjalnych ćwiczeń z lat 50-tych, gdzie jeden zestaw trwa tylko 12 minut”, Mirren ujawniła sekret podczas wywiadu.

W 2021 roku kobieta była jedną z tych, które paradowały dla L’Oréal przed Wieżą Eiffla. W tym czasie miała 75 lat, ale wiek nie powstrzymał jej przed świetnym wyglądem i zachwycaniem ludzi swoim niepowtarzalnym stylem. Ubrana w elegancki garnitur i wysokie sandały, z dumą prezentowała swoje piękno.

Wśród biżuterii wybrała kolczyki i wykonała oryginalny makijaż. Fani aktorki zaczęli dyskutować o jej makijażu i wyrażali różne opinie. Byli ludzie, którzy podzielali opinię, że makijaż zrujnował jej naturalne piękno.
Mirren udowodniła jednak, że wiek nie jest dla niej najważniejszy i nie boi się eksperymentów.
Co sądzisz o wizerunku 75-letniej piękności?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee