|

„Tylko ślepiec mógłby ją zdradzić!” Niewielu widziało, jak wygląda 72-letnia matka Iglesiasa

Enrique Iglesias pokazał swoją matkę i wszyscy zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia! 😮💘 Fani musieli dwukrotnie sprawdzić wiek tej kobiety po zobaczeniu jej zdjęć w tym artykule! 👇👇👇

Oczywiście trudno było się oprzeć i nie zakochać w uroczej młodej modelce z Filipin o imieniu Maria Isabel Presley. Julia Iglesias zakochała się w niej szaleńczo niemal natychmiast i wkrótce nawiązali romantyczny związek.

Wpływowy ojciec Isabel nie mógł zrozumieć intencji swojej dziedziczki, uważając, że to głupi akt, aby zostawić wszystko za sobą i poświęcić się beznadziejnemu i niepopularnemu piosenkarzowi. Dziewczyna postanowiła jednak posłuchać głosu serca.

Zignorowała rady rodziców i została żoną przyszłego najbardziej utytułowanego i znanego hiszpańskiego piosenkarza. W wyniku ich małżeństwa para powitała trzech spadkobierców, którzy już dorośli.

Jednak nie wszystko było tak gładkie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Posiadanie tak pięknej i troskliwej żony nie przeszkodziło mu w ciągłym zdradzaniu jej, co ostatecznie doprowadziło do ich skandalicznego rozwodu.

Isabel jednak szybko pogodziła się ze znanym piosenkarzem i, wierzcie lub nie, udało jej się wyjść za mąż jeszcze cztery razy. Kiedy patrzymy na tę ponadczasową piękność, wciąż pozostaje tajemnicą, jak można wyglądać tak pięknie w wieku 72 lat.

Nie zapomnij podzielić się swoją opinią poniżej!

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee