|

Nikt nie wierzył, że ta nastoletnia dziewczyna może odnowić swój pokój, ale pokazała efekt końcowy i sprawiła, że wszyscy zaniemówili

Pewna nastolatka usunęła tapety ze swojego pokoju, twierdząc, że zmieni go tak, jak jej się podoba! 🤭🫣 Nie posłuchała innych i wkrótce pokazała efekt końcowy, który możesz zobaczyć w tym artykule! 🧐👇

Dzisiejsza historia opowiada o 14-letniej Julie z Wielkiej Brytanii, która wyraźnie zdała sobie sprawę, że jej pokój pilnie potrzebuje remontu. Szybko zabrała się do pracy i usunęła wszystkie tapety. Julie postanowiła stworzyć projekt zgodnie ze swoim stylem.

Do pracy Julie wzięła kilka puszek farby, szpachelkę i taśmę maskującą i to wszystko. Przez dwa dni „wyczarowywała” oczyszczoną ścianę, filmując wszystko kamerą i nieustannie dzieląc się postępami ze swoimi obserwatorami.

Zgodnie z planami dziewczyny, na ścianie pojawiły się geometryczne kształty o różnych rozmiarach i kolorach. Aby ich krawędzie wyglądały schludnie i równo, użyła taśmy maskującej.

Julie opublikowała zdjęcie swojego oryginalnego projektu na oficjalnej grupie DIY On a Budget, gdzie wszyscy bardzo ją chwalili. Matka dziewczynki była naprawdę zaskoczona i zachwycona efektem końcowym transformacji pokoju.

Niektórzy subskrybenci chwalili Julie, inni nawet nie mieli nic przeciwko zatrudnieniu młodej projektantki do stworzenia projektu dla ich domu, a jeszcze inni zazdrościli dziewczynie, której rodzice tak spokojnie zareagowali na to, co się działo.

Rating
( 3 assessment, average 3.67 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee