|

„Liczne zmarszczki i widoczne starzenie się”: Paris Hilton pojawiła się w zbliżeniu i stała się powodem rozczarowania fanów

Była piękność Paris Hilton myśli, że ma 18 lat i postanowiła pokazać się w błyszczącej wulgarnej sukience🫣😱 Fani są rozczarowani, widząc swoją ulubioną lalkę już pomarszczoną😒😬

Nikt nie może iść pod prąd czasu. Pomimo faktu, że Paris Hilton nie jest już młoda, nadal nie zmieniła swojego stylu mini sukienek. Nosi takie krótkie sukienki, sprawiając wrażenie, że ma 18 lat.


Fani widzieli jej zdjęcie, na którym wybrała błyszczącą wulgarną sukienkę i błyszczące buty. Ponownie otrzymała swój ulubiony i znajomy wizerunek lalki.


Ale tym razem zdjęcia zostały zrobione z bliska, co bardzo dobrze pokazało wiek gwiazdy. Liczne zmarszczki wokół oczu były widoczne nawet przy grubym podkładzie tonalnym i długich rzęsach.


Fani wciąż czekają z nadzieją na moment, w którym po ślubie z panem młodym zmieni się z wiecznej lalki w piękną i idealną kobietę.


Prawdopodobnie najważniejsza rzecz w życiu kobiety – macierzyństwo, może doprowadzić do dużych zmian w stylu Hilton. Co o niej sądzicie?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee