|

„Różnica wieku ich nie powstrzymała” Leonardo DiCaprio zdobył serce modelki, młodszej od niego o 30 lat

„On nie może być dla niej nikim innym niż jej tatą!”😬Leo nigdy nie przestaje kraść serc młodych dziewcząt i tym razem nie jest wyjątkiem😲🫠Jest o 30 lat starszy od swojej nowej partnerki, spójrz na nich here⬇️⬇️⬇️

Leonardo DiCaprio jest jednym z tych celebrytów, którzy urzekli cały świat swoim talentem. Wyszło na jaw, że aktor zaczął spotykać się z nową dziewczyną. Wszystko wydawało się normalne, ale okazało się, że jego nowa partnerka przyciągnęła wiele uwagi jego fanów. Eden jest modelką i aktorką, która wybrała się na imprezę w Los Angeles.

Pojawiły się plotki, że Eden mogła spędzić cały dzień z Leo podczas imprezy. Podbiła serce hollywoodzkiego aktora pomimo faktu, że dzieli ich 30 lat różnicy wieku.

Eden jest młodą dziewczyną i wydaje się spełniać wszystkie standardy Leo. Nie jest tajemnicą, że aktor uwielbia związki z młodymi dziewczynami. Eden ma udane doświadczenie w modelingu jak na swój wiek i niedawno zgodziła się na współpracę ze znaną agencją modelek.

Leo ma nawet relacje z dziewczynami na odległość, ponieważ bardzo szybko je zmienia. Przypominamy, że Leo kupił drugi dom niedaleko swojego i jest już właścicielem działki i pięciu pobliskich domów.
Co sądzisz o tej parze? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Rating
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee