|

Po noszeniu dredów przez ponad dekadę, facet obciął włosy i wywołał burzę w Internecie z końcowym rezultatem

Facet pokazał swoje włosy po noszeniu dredów przez 12 lat i cały świat zaniemówił! Nawet zwykłe nożyczki okazały się bezużyteczne do obcięcia jego włosów! 😮😬Zobacz jego nowy wizerunek w tym artykule! 👇👇👇

Ten rodzaj fryzury często wywołuje mieszane reakcje. Niektórzy uważają, że jest to obecnie popularna rzecz i absolutnie wyjątkowa forma wyrażania siebie, podczas gdy inni nie widzą w tym nic poza splątanymi pasmami włosów.

Wierzcie lub nie, ale cały proces trwa kilka dni. Jednak ci, którzy kiedykolwiek mieli taką fryzurę, prawdopodobnie powiedzą, że efekt końcowy jest tego wart. Niektórzy jednak posuwają się za daleko i wydają się mieć dosłownie obsesję na tym punkcie.

Dzisiejszy bohater nosi dredy od 12 lat, choć może się to wydawać zaskakujące. Jego włosy urosły już do pasa. Pewnego dnia zdał sobie sprawę, że najwyższy czas pozbyć się tych i tak już nędznie wyglądających dredów.

Jego włosy były jednak tak splątane, że zwykłe nożyczki nie były w stanie ich obciąć. Po obcięciu włosów, facet nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczył swoje odbicie w lustrze. Internauci twierdzą, że stał się ładnie wyglądającym młodym mężczyzną.

Poniżej możesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat niesamowitej transformacji dzisiejszego Amerykanina!

Rating
( 2 assessment, average 4.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee