|

„Wyglądam jak bogini z brązu!” Lopez znalazła się wśród gwiazd, które odwiedziły muzeum LACMA

Wszystkie oczy natychmiast zwróciły się na Jennifer Lopez, przez co Affleck stał się zazdrosny! Kultowa piosenkarka zaprezentowała swoje ponadczasowe ciało w „nagiej” sukience, której zdjęcia możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Ikoniczna Jennifer Lopez pojawiła się w czarujący wieczór 5 listopada, kradnąc show na imprezie w muzeum LACMA. Legendarna 54-letnia gwiazda po raz kolejny udowodniła swoją ponadczasową elegancję i wdzięk w swojej „nagiej” beżowej sukience.

Niezwykle utalentowani projektanci pokazali niezrównany kunszt, ozdabiając tkaninę misternymi haftami i delikatnymi cekinami, które stworzyły poczucie powabu i niepowtarzalnego uroku.

Celebrytka uzupełniła swój wyrafinowany wygląd eleganckimi „nagimi” butami, przykuwając uwagę milionów widzów. Warto wspomnieć, że przyszła ze swoim mężem B. Affleckiem.

Jej wieczorowy makijaż z paletą brązowo-złotych cieni również nie pozostał niezauważony. Warto wspomnieć, że większość jej modowych wyborów spotkała się z aprobatą i uznaniem nawet najbardziej surowych krytyków mody.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee