|

„Z pikantnym wyglądem na czerwonym dywanie” Lady Gaga ze swoim wyjątkowym wizerunkiem oszołomiła uczestników ceremonii

„I chciała w ten sposób przyciągnąć ludzi?”😲Gaga pojawiła się na imprezie w przylegającej do ciała półprzezroczystej sukience i zrobiła furorę🥴😳Nie pasuje do niej, zobaczcie sami na article⬇️⬇️⬇️.

Ceremonia rozdania Oscarów odbyła się w Los Angeles, gdzie Lady Gaga była obecna i zaskoczyła całą publiczność swoją sukienką. Wybrała nietypową sukienkę i wyglądała atrakcyjnie z przodu. Lady Gaga miała na sobie prześwitującą czarną sukienkę z satynową spódnicą od Versace.

Kiedy szła po czerwonym dywanie, wszyscy obecni i jej fani zaczęli o niej dyskutować. Jeden z fotografów był zachwycony jej wyjątkową sukienką i zaczął ją śledzić. W tym momencie fotograf potknął się i upadł, próbując zrobić jak najwięcej zdjęć.

W tym momencie Lady Gaga natychmiast podbiegła do niego i pomogła mu wstać. Na tym ciekawe momenty się nie skończyły! Podczas ceremonii piosenkarka wyszła na scenę i postanowiła wykonać utwór, za który została nominowana. Cała publiczność była zachwycona jej występem.

Ale mimo to wszyscy oczekiwali, że jej sukienka będzie bardziej atrakcyjna. Wielu chwaliło ją za sukienkę, a niektórzy byli niezadowoleni z jej wyboru. Jednak zaskoczyła wszystkich nosząc najprostszy strój.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee