|

„Dobre geny od matki!” Tak wygląda dorosły syn Umy Thurman na czerwonym dywanie

„Rzadkie pojawienie się jej syna wywołało poruszenie!”😱 Tym razem Uma pojawiła się na czerwonym dywanie nie sama, ale ze swoim dorosłym synem💘🤩 Możesz zobaczyć, jak wygląda teraz w article⬇️⬇️⬇️.

Kiedy odbyła się ceremonia 76. Festiwalu Filmowego i wiele różnych celebrytów było tam obecnych. Tym razem Uma Thurman pojawiła się na czerwonym dywanie ze swoim dorosłym synem. Śmiało pozowała z nim przed fotografami, zaskakując wszystkich obecnych. Syn stał się już dorosły, a hollywoodzka gwiazda filmowa z dumą pojawiła się przed dziennikarzami na festiwalu filmowym.

Tak więc w tym roku Uma Thurman pojawiła się na imprezie nie sama, ale wraz z nią był jej już dorosły przystojny syn. Ma już 21 lat i stał się dokładną kopią swojej matki. Od razu przyciągnął uwagę wszystkich swoim atrakcyjnym wyglądem i pozytywnym nastawieniem.

Ponadto ludzie byli zaskoczeni, widząc wybraną sukienkę Umy Thurman. Na swój występ założyła zakurzoną różową sukienkę Dior z czerwoną peleryną i naszyjnikiem. Fani byli zachwyceni, gdy widziano ich razem na czerwonym dywanie.

„Szybko wyrósł”, „Wygląda świetnie”, „Jaki pewny siebie!”, „Wyraźnie jest kopią swojej matki” – pisali internauci.
Co sądzicie o synu Umy Thurman?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee