|

„Nowa gwiazdorska para, jesteście gotowi?” Oto, której słynnej celebrytce udało się skraść serce Toma Cruise’a

„Czy wierzysz, że ona to odwzajemni?”🤔Tom, w wieku 61 lat, był w pełni przekonany, że ich związek będzie się rozwijał😱😍Jeśli chcesz zobaczyć, kim ona jest, zajrzyj na article⬇️⬇️⬇️.

Shakira znalazła się ostatnio w nietypowym towarzystwie podczas Grand Prix Miami Formuły 1. Słynny aktor Tom Cruise był tam obecny i wszyscy wokół zauważyli jakąś niezwykłą iskrę między nimi, nawet fani celebrytów są tego pewni. Pomimo faktu, że nikt nie potwierdził plotek, jasne jest, że związek jest interesujący.

Według źródła The Mirror, Shakira natychmiast znalazła się w centrum uwagi Toma. Tom był pewien, że ich związek rozwinie się w przyszłości. „Shakira nie odwzajemni jego uczuć. Nie może go tak zranić, ale go nie kocha”, powiedział informator.

Przesłała mu to wszystko z szacunkiem, ale Tom nie chce się poddać. Okazuje się, że słynny aktor ma wysokie standardy; ponadto bardzo szanuje to, że piosenkarka wszystko dobrze rozumie i postrzega go swoją duszą.

Najwyraźniej chce zmienić swoje podejście i zobaczyć, jak zareaguje na to Shakira. Rozumiemy, że wiara w mężczyzn nie jest już dla niej łatwym zadaniem po rozwodzie z byłym mężem, z którym mieszkała przez ponad 11 lat.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee