|

Samotna kobieta zdecydowała się kupić mieszkanie i zrobić idealny remont, wynik jest doskonały

„Co za fajny remont od babci!”🔥Wszyscy śmiali się ze starszej kobiety, kiedy zdecydowała się na samodzielny remont, ale nikt nie spodziewał się takiego rezultatu😲🤗Oszałamiające, zobacz here⬇️⬇️⬇️

Kiedy dzieci tej kobiety założyły własne rodziny i zaczęły mieszkać oddzielnie, postanowiła kupić mieszkanie i wyremontować je według własnych upodobań. Sama znalazła mieszkanie, które jej odpowiadało i zdecydowała się je kupić. W rezultacie stała się właścicielką mieszkania w domu panelowym.

Mieszkanie to było ostatnio remontowane prawie 20 lat temu i kobieta chciała wszystko odświeżyć. Aby przekształcić przestrzeń, zatrudniła profesjonalnego projektanta, który spełnił jej marzenie. Będziesz zachwycony, gdy zobaczysz rezultat!Lobby
Właścicielka mieszkania natychmiast zgodziła się na użycie w nim jasnych kolorów. Na korytarz wybrano bogaty odcień jagód, ponieważ jest to idealna opcja dla pokoju przechodniego. Przy samym wejściu umieścili małą pufę i lustro oraz, oczywiście, wygodny system do przechowywania rzeczy.

Kuchnia
Szafki w kuchni zostały wybrane w jaśniejszym odcieniu, a ściany pomalowano na delikatny różowy kolor, co nadaje kuchni bardziej przytulny wygląd.

Wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego zostały wybrane zgodnie z gustem kobiety. W rogu pokoju ustawiono okrągły stół z kilkoma krzesłami, również w kolorze jagodowym.

Pokój dzienny i biuro
Między korytarzem a salonem zainstalowano szklaną ścianę, którą można zasłonić zasłonami. Ponieważ właściciel czasami pracuje w domu, słuszne było wybranie miejsca pracy przy oknie.

Po lewej stronie tego obszaru przy wejściu umieszczono dużą sofę, która może stać się miejscem do spania dla gości.

Sypialnia
Przejdźmy do głównej sypialni. Do tej przestrzeni wybrano jasne i ciepłe kolory, które stworzyły przytulną i spokojną atmosferę. Po lewej stronie znajduje się miejsce do przechowywania, a na środku umieszczono przestronne łóżko.

 

Naprzeciwko łóżka zainstalowano telewizor, który uzupełnił wnętrze pokoju. Umieszczono tu również stylowy fotel, który stał się doskonałym miejscem na relaks z książką.

Łazienka
Kobieta zdecydowała się połączyć łazienkę i toaletę, aby uczynić przestrzeń bardziej przestronną. Zastosowano tu trzy różne płytki, a nawet wybrano jagodowy kolor akcentu. Zamiast tradycyjnej wanny wolała kabinę prysznicową, obok której zmieściła się pralka.

Będziemy czekać na Wasze komentarze! Jak Wam się podoba ten babciny styl? Zamieszkałbyś w takim domu?

Rating
( 11 assessment, average 4.64 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee